2. ročník příměstského tábora Raketové sporty + Šachy

RACKET SPORTS PLZEŇ, z.s. ve spolupráci s TJ Sokol Plzeň Letná pořádají 2. ročník příměstského tábora Raketové sporty + Šachy pro začátečníky i pokročilé v obou sportech.

Kdy: 9. – 13. července 2018 a 13. – 17. srpna 2018
denně od 9 do 16 hodin (lze domluvit dřívější příchod nebo pozdější odchod ), možnost účasti v jednom i obou týdnech

Kde: Areál TJ Sokol Plzeň Letná, Republikánská 22, Plzeň
(u 28 ZŠ), vše včetně stravování na jednom místě.

Pořadatel: Sportovní klub RACKET SPORTS PLZEŇ, z.s.
ve spolupráci s TJ Sokol Plzeň Letná

Organizátor: Ing. Martin Štaif, tel.: 602 291 645,
e-mail: mstaif@post.cz

Trenéři tenisu: Michaela Leitlová, Lukáš Pitule
Trenéři beach tenisu: Michaela Leitlová, Martin Štaif
Trenéři šachu: Martin Kopřiva, Martin Štaif, Karel Chaluš
Technické zajištění a doplňkové sporty: Jaroslav Rada
Účastníci: Děti a mládež od 6 do 15 let, začátečníci i pokročilí, šachisté, kteří se chtějí naučit základy tenisu nebo beach tenisu i Ti, kteří šachy ještě nehrají (rozdělení do skupin a trénink dle aktuálních sportovních dovedností).

Cena: 2 100,- Kč za jeden týden (5 dnů) – při účasti na obou termínech – červenec i srpen sleva 200,- Kč.
Při účasti pouze dopoledne nebo odpoledne cena dohodou.

Přihlášky: Do naplnění kapacity, nejpozději do 15. 6. 2018, e-mailem na adresu organizátora (mstaif@post.cz) nebo poštou na adresu pořadatele (RACKET SPORTS PLZEŇ, zs., Rokycanská 103, 312 00 Plzeň) nebo po domluvě v kanceláři spolupořadatele (TJ Sokol Plzeň Letná, Republikánská 22).

Úhrada: Bankovním převodem na číslo účtu pořadatele: 2200745938 / 2010 nejpozději do 20. 6. 2018.

Program: Každý den 4 tréninkové bloky (vždy s menšími přestávkami a mezi bloky větší přestávky na svačiny, oběd a odpočinek). Většinou budou dopoledne šachy a odpoledne tenis a beach tenis, ale jsou možné změny dle počasí (např. v případě velkého horka nebo předpokládaného deště). Tenis a beach tenis bude pro zpestření doplněn o jiné sporty či sportovní hry (přehazovaná, fotbálek). Šachový trénink bude doplněn dle výkonnostní úrovně o různé soutěže či doplňkové hry. V případě hezkého počasí bude i šachový trénink částečně venku pod pergolou nebo u velkých zahradních šachů. Zařazeno bude i relaxační cvičení. (trenérka tenisu je též cvičitelkou jógy).

Veškerý program včetně stravování bude v jednom místě v areálu (šachová klubovna je v 1. patře s výhledem na antukové a pískové kurty, restaurace je ve stejné budově v přízemí, venkovní sezení s pergolou a zahradními šachy je mezi kurty a budovou. V případě účasti pouze na jednom sportu se počítá s pozdějším příchodem nebo dřívějším odchodem dětí. Lze však po domluvě i strávit celý den při samostatném zabavení (četba, pasivní sledování programu).

Strava: V ceně je zahrnuto stravování (oběd, svačina, pitný režim, případná dieta dle domluvy případně možnost vlastního stravování s sebou se slevou z ceny tábora). Jídlo bude podáváno v restauraci v odděleném salonku případně venku, svačiny v klubovně.

S sebou: Vlastní tenisová raketa (pro první přihlášené možnost zapůjčení), beach tenisové rakety zapůjčíme, sportovní oblečení (kraťasy, triko, tepláky, mikina, kšiltovka), pantofle do klubovny i na ven, tenisky na antukové kurty (ne kopačky se špunty), tréninkový zápisník a psací potřeby.

Dotazy telefonicky nebo mailem na organizátora.